Łódź Aluminiowa L79 SMART

L79 SMART

Model łodzi aluminiowej L79 SMART to połączenie praktyczności i komfortu podczas pracy. Kto powiedział, że jedno wyklucza drugie? L79 SMART została stworzona, by stać się idealną i niezłomną maszyną roboczą. Niezwykle solidna i odporna, posiada kabinę chroniącą przed złymi warunkami pogodowymi.

Alutec Boats - boat model L79 SMART

Największa w rodzinie SMART, oferuje nie tylko dużo miejsca na pokładzie, ale także wygodną kabinę, która zapewni schronienie podczas pracy w złych warunkach pogodowych.

Standardowe wyposażenie obejmuje inteligentną kabinę z płóciennymi drzwiami, szerokie drzwi dziobowe ułatwiające załadunek, wysokie relingi zapewniające bezpieczeństwo oraz solidne i bezpieczne mocowanie ładunku. Łódź posiada mocne gumowe listwy na burtach (D-fendery).

Łódź aluminiową L79 SMART można również wyposażyć w dodatkowe wzmocnienia: w obszarze dziobu, a także wzmocnienia przeciwlodowe na linii wodnej. Może być również wyposażona w wykonaną na zamówienie skrzynię ochronną na silnik zaburtowy lub wewnętrzny, lub dowolny inny sprzęt i rozwiązanie, którego potrzebujesz w swojej pracy.

Długość 7.9 m
Szerokość 2.55 m
Szerokość drzwi dziobowych 1800 mm
Masa jednostki* 1600 kg
Maksymalne obciążenie 1730 kg
Grubość burt 5 mm
Grubość dna 5 mm
Materiał aluminium
Maksymalna moc silnika(ów) 350 HP
Maksymalna ilość osób 8
Kategoria projektowa CE-C

*Masa jednostki jest podawana bez brania pod uwagę masy silnika.

Alutec Boats - boat model L79 SMART