Łódź Aluminiowa L7

L7

Łódź aluminiowa model L7 to kwintesencja wytrzymałości i funkcjonalności, idealnie sprawdzająca się w ekstremalnych warunkach. Ta łódź jest nie tylko niezwykle solidna i odporna, ale także zapewnia szybką i bezpieczną żeglugę. Model ten z powodzeniem zdobywa uznanie wśród najbardziej wymagających klientów, w tym służb ochrony przed katastrofami Węgier, co potwierdza jej niezawodność i wszechstronność w każdych warunkach.

Alutec Boats - boat model L7

Wyposażona jest w boczną konsolę, schowki w burcie oraz szerokie drzwi dziobowe, ułatwiające załadunek. Mocne i liczne relingi zapewniają solidne umocowanie ładunku.

Łódź wyposażona jest w mocne gumowe odbojnice na burtach (D-fenders) i może zostać doposażona w dodatkowe wzmocnienia w obszarze dziobu. Możliwe jest również dodanie wzmocnień przeciwlodowych na linii wodnej.

W zależności od potrzeb klienta możemy również dodać do łodzi skrzynię ochronną na silnik zaburtowy lub turbinę wodną oraz inne urządzenia specjalistyczne niezbędne w branży, w której działasz.

Model L7 można zamówić zarówno w wersji z silnikiem zaburtowym jak i wewnętrznym. Dodatkowo oferujemy możliwość zamówienia tego modelu z szerokością 2,95m.

Długość 6.95 m
Szerokość 2.55 m
Szerokość drzwi dziobowych 1800 mm
Masa jednostki* 1800 kg
Maksymalne obciążenie 1800 kg
Grubość burt 5 mm
Grubość dna 5 mm
Materiał aluminium
Maksymalna moc silnika(ów) 300 HP
Maksymalna ilość osób 8
Kategoria projektowa CE-C

*Masa jednostki jest podawana bez brania pod uwagę masy silnika.

Alutec Boats - boat model L7