Łódź Aluminiowa L5

L5

Łódź aluminiowa L5 zaprojektowana jest z myślą o pracy w trudnym i wymagającym środowisku. Łączy w sobie niezrównaną wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz szybkość pływania. Jest doskonałą propozycją dla profesjonalistów szukających niezawodnych jednostek, gotowych sprostać najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

Alutec Boats - boat model L5

Wyposażona jest w boczną konsolę, schowki w burcie oraz szerokie drzwi dziobowe, ułatwiające załadunek. Mocne i liczne relingi zapewniają solidne umocowanie ładunku.

Łódź wyposażona jest w mocne gumowe odbojnice na burtach (D-fenders) i może zostać doposażona w dodatkowe wzmocnienia w obszarze dziobu. Możliwe jest również dodanie wzmocnień przeciwlodowych na linii wodnej.

W zależności od potrzeb klienta możemy również dodać do łodzi skrzynię ochronną na silnik zaburtowy lub turbinę wodną oraz inne urządzenia specjalistyczne niezbędne w branży, w której działasz.

L5 można zamówić zarówno z silnikiem zaburtowym jak i wewnętrznym.

Długość 5.50 m
Szerokość 2.55 m
Szerokość drzwi dziobowych 1800 mm
Masa jednostki* 850 kg
Maksymalne obciążenie 1200 kg
Grubość burt 4 mm
Grubość dna 4 mm
Materiał aluminium
Maksymalna moc silnika(ów) 175 HP
Maksymalna ilość osób 6
Kategoria projektowa CE-C

*Masa jednostki jest podawana bez brania pod uwagę masy silnika.

Model L5 to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności, ale przede wszystkim komfortu pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach. Aluminium z którego jest wykonana zapewnia jej lekkość, wytrzymałość oraz długowieczność. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy razem znajdziemy idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.