Łódź Aluminiowa A85

A85

A85 INBOARD jest modelem łodzi aluminiowej zaprojektowanym w taki sposób, aby umożliwić bardzo szerokie i daleko idące modyfikacje i adaptacje do indywidualnych zastosowań wymaganych przez klienta.

Alutec Boats - boat model A85

Łódź aluminiowa A85 INBOARD to łódź, którą można opisać w czterech słowach: praktyczna, niezawodna, stabilna i zdatna do żeglugi w każdych warunkach. Ponieważ jesteśmy zaangażowani w produkcję łodzi najwyższej jakości, spełni ona wszystkie standardy wymagane w Twojej branży.

Standardowe wyposażenie obejmuje przestronną kabinę, która pomieści zespół badawczy i sprzęt, schowek na dziobie, mocne gumowe listwy na burtach (D-fenders), wysokie relingi i poręcze zapewniające bezpieczeństwo, a także solidne i bezpieczne mocowanie ładunku. Podobnie jak wszystkie nasze modele, łódź może być dostosowana do Twoich potrzeb dzięki pokładowemu generatorowi diesla, hydraulicznie rozkładanej ramie typu A, ładowarce akumulatorów, systemowi ogrzewania i klimatyzacji, autopilotowi i wszelkim innym urządzeniom potrzebnym w Twojej branży.

Łódź jest również wyposażona w silnik zaburtowy.

Długość 8.5 m
Szerokość 2.55 m
Masa jednostki* 2800 kg
Maksymalne obciążenie 1740 kg
Grubość burt 5 mm
Grubość dna 5 mm
Materiał aluminium
Maksymalna moc silnika wewnętrznego 350 HP
Maksymalna moc silników zaburtowych 350 HP
Maksymalna ilość osób 10
Kategoria projektowa CE-C

*Masa jednostki jest podawana bez brania pod uwagę masy silnika.

Alutec Boats - boat model A85